Odrobina magii w Twojej kuchni

Magiczne blendery kielichowe

Chcesz szybko, sprawnie i czysto przygotować koktajle ze świeżych owoców i orzeźwiające drinki? Blender kielichowy to urządzenie, które ułatwi Ci wykonywanie tych czynności. W jednym pojemniku można rozdrobnić owoce, pokruszyć lód, ubić mleko i wymieszać wszystkie produkty. Wytrzymałe ostrza oraz odporne na zniszczenia i działania temperatury kielichy pozwalają na przygotowanie koktajli nawet z bardzo twardych składników, a także kruszenie lodu i rozdrabnianie gorących potraw.

fot. kenwood


fot. kenwood

Blender kielichowy firmy Kenwood to proste w obsłudze urządzenie zaprojektowane z myślą o wielbicielach domowych koktajli. Jego kielich wykonany został ze specjalnego szkła, odpornego na skrajne temperatury.  Płynna regulacja obrotów idealnie dostosowuje prędkość pracy blendera do właściwości wykorzystanych składników.

 Blender kielichowy to dobre urządzenie, które ułatwi przygotowywanie koktajli, drinków i wielu innych potraw. / fot. Kenwood


To urządzenie ułatwi przygotowywanie dobrych koktajli, drinków i wielu innych potraw. / fot. Kenwood

Blendery kielichowe Kenwood to urządzenia uniwersalne, dzięki którym można bardzo szybko i sprawnie przygotowywać posiłki, desery i napoje dla całej rodziny, na każdą okazję. Są łatwe w użytkowaniu, łatwo je też umyć i wyczyścić. Świetne urządzenie dla każdej pani domu.

Źródło: materiały prasowe

No Comments Yet.

Leave a comment